Воскресенье, 14 июля, 2024
Здоровье
31.12.2023

Підсумки 2023 року: ZDOROVI передали медичну допомогу до 630 лікарень по всій Україні

Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI передала медичні вантажі у 630 лікарень з усіх областей України протягом 2023 року. Про це розповіла засновниця Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова.

«В цьому році наша команда продовжила діяльність у якості благодійного фонду екстреного гуманітарного реагування та розширила вектор розвитку, створюючи моніторингові, дослідницькі та освітні проєкти.

Однією з великих перемог я вважаю те, що ми змогли налагодити доставку медичних вантажів у лікарні Луганської області, більша частина якої знаходиться в окупації. Ми провели декілька моніторингових місій на деокупованих територіях Херсонщини та Харківщини, в Запорізькій та Донецькій області,  і допомагаємо у відновленні роботи медичних закладів, зруйнованих окупантами.

Нам вдалося сформувати набори екстреного медичного реагування, які протягом доби потрапляють у регіони постраждалі від ракетного терору.

Географія нашої допомоги медичним закладам охопила всі області Україні. ZDOROVI визнані критично-важливим підприємством для функціонування української медицини.

Ми співпрацюємо з Міністерством охорони здоровʼя, Міністерством внутрішніх справ, Міністерством соціальної політики, військовими адміністраціями та маємо свій голос, як одні з визнаних лідерів медичного сектору.

Це стало можливим завдяки роботі нашої команди та партнерству з більше ніж 60 міжнародними фондами та організаціями.

За цей рік ми повністю сформували механізми роботи ZDOROVI, які відповідають міжнародним стандартам. Ввели в дію антикорупційний та етичний кодекс роботи, тому що відчуваємо свій вплив на формування уявлень про гуманітарні процеси в Україні для представників світової спільноти.

Україна стала центром уваги для багатьох країн, тому всі учасники благодійної і гуманітарної сфери мають відчувати свою відповідальність за формування довіри до українців в світі.

Це був складний і насичений рік. Я дякую всім нашим партнерам, які підтримують українську медицину, що працює в умовах війни. Я дякую кожному лікарю і медичному працівнику за вашу силу, професіоналізм та рішення продовжувати рятувати життя та здоровʼя людей в умовах постійного ризику.

Я дякую Збройним Силам України за захист кожного з нас і відстоювання незалежності українського народу. Я дякую нашій команді за вашу відповідальну працю, ідеї та прагнення гідно виконувати свою місію. Вірю у нашу стійкість, перемогу та післявоєнне відновлення України», – сказала Наталія Тулінова.

З початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI здійснила 2307 поставок медичних вантажів у 841 медичний заклад у 374 містах України.

Представники Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI беруть участь у заходах, спрямованих на підтримку та відбудову медичної системи України, визначенням актуальних завдань та викликів для лідерів гуманітарної сфери.

Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається у співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – ІСАР Єднання, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, Philips, Нідерландська рада біженців, GIZ, Projecten Vastenactie та інші благодійні фонди та організації.Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.