Воскресенье, 14 июля, 2024
Главные новости
02.01.2024

Наймасовіший ракетний удар по Україні: Зеленський назвав кількість загиблих та поранених

В результаті чергового російського удару по Україні наразі відомо про 4 загиблих та 92 поранених.

«Зараз триває ліквідація наслідків чергового російського удару. Залучені всі необхідні служби. Понад 500 рятувальників ДСНС України, комунальні служби, енергетики, поліцейські. Київ та область, Харків. На цей час відомо про 92 поранених. Усім надається допомога. На жаль, четверо людей загинули. Мої співчуття рідним і близьким», — повідомив президент Володимир Зеленський у Facebook.

З 31 грудня російські загарбникик застосували вже близько 170 «шахедів» і десятки ракет різних типів. Абсолютна більшість із них була спрямована по цивільних обʼєктах.

«Я дякую всім партнерам, які допомагають у зміцненні нашого повітряного щита. І очевидно, що це допомагає рятувати сотні життів щодня і щоночі, які були б забрані російським терором, якби не «петріоти» та інші захисні системи», — зазначив Зеленський.

Він наголосив, що цього року Україна продовжить роботу з усіма у світі, «хто цінує життя, щоб додатково зміцнити наш повітряний щит і притягти Росію до відповідальності за скоєне».

«Держава-терорист повинна відчути наслідки того, що вона робить», — підкреслив Зеленський.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.