Среда, 17 апреля, 2024
Главные новости
04.01.2024

США більше не мають коштів, щоб надавати Україні нові пакети військової допомоги

У Білому домі заявили, що не мають коштів для нових пакетів допомоги Україні.  Про це повідомив координатор Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі під час брифінгу.

«Президент (США Джо Байден – ред.) підписав останній пакет допомоги у сфері безпеки, на який ми маємо повноваження щодо коштів. Це все. Нам потрібна додаткова підтримка, щоб ми могли надати Україні додаткову допомогу з безпеки», — заявив Кірбі.

За його словами, щоразу, коли США виділяють один із пакетів військової допомоги, завжди є затримка у кілька днів, якщо не тижнів, тому озброєння з останнього пакету військової допомоги ще не все було доставлено до України.

«Це відбудеться найближчими днями та тижнями. Далі – фінансування відсутнє», — уточнив представник Білого дому.

Він також зазначив, що йому невідомо про жодне «швидке» рішення, яке можна було б зробити, щоб відновити виділення Україні нових пакетів допомоги у сфері оборони.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.