Среда, 24 апреля, 2024
Киевские новости
04.01.2024

Кількість жертв ракетної атаки по столиці 29 грудня знову виросла

Кількість загиблих під час ракетної атаки росіян у Києві 29 грудня знову зросла. Слідчі виявили ще двох загиблих.

Про це повідомляє КМВА у Telegram .

«Оновлення даних про наслідки ракетного удару 29 грудня 2023 року. Слідчими криміналістами ГУ МВС, під час здійснення експертизи, було виявлено ще двох загиблих», — йдеться у повідомленні КМВА.

Повідомляється, що станом на ранок 4 січня на підставі проведених слідчих дій загальна кількість загиблих від ракетного удару ворога 29 грудня становить 32 особи, поранення отримали 30 осіб.

Що відомо про обстріл Києва 29 грудня

Російські війська 29 грудня влаштували масовану атаку по Україні, використавши близько 160 ракет різних типів, окрім «Калібрів». Зокрема, в небі над Києвом було збито понад 30 ворожих цілей.

Спочатку повідомлялося про 17 постраждалих. Пізніше кількість постраждалих зросла до 28 людей. Також повідомлялося про трьох загиблих. Пізніше кількість загиблих почала стрімко зростати. 1 січня у Києві було оголошено днем жалоби.

Нагадаємо, що вчора, 3 січня, у Києві завершили аварійно-рятувальні роботи після масованої ворожої атаки, які тривали з 29 грудня. Повідомлялося про 30 загиблих.Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.