Среда, 24 апреля, 2024
За границей
10.01.2024

Іран розробив для росії нову зброю

Іран запропонував росії нову модель дрона-камікадзе «Shahed-107» для війни Росії проти України, і Тегеран близький до передачі Москві ракет класу «земля-земля».

Про це повідомляє Sky News.

За словами співрозмовника у сфері безпеки, декілька одиниць спеціально розробленого безпілотника, можливо, вже було запропоновано росії в рамках угоди, вартість якої оцінюється в понад 2 мільйони доларів США.

Зазначається, що новий безпілотник «Shahed-107» належить до сімейства безпілотних літальних апаратів Shahed-101 з V-подібним «хвостом».

БПЛА довжиною близько 2,5 метрів і розмахом крил у три метри можна запускати з транспортного засобу.

Він може долати відстані до 1 500 км.

Передбачається, що дрон-камікадзе буде оснащений трансмітером для передачі відео. Такі розвідувальні можливості означають, що безпілотник можна використовувати для ідентифікації цілей на лінії фронту України для ураження іншими БПЛА або системами озброєння.

Джерело також стверджує, що іранські Сили безпеки провели випробування з росіянами на авіабазі в центральному Ірані, яка включала безпілотники «Shahed-107» і «Shahed-136».

Також співрозмовник додав, що росія очікує незабаром отримати від Ірану високоточні ракетні комплекси класу «земля-земля». Це включає ракети з дальністю понад 300 км.Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.