Среда, 17 апреля, 2024
Главные новости
17.01.2024

Президент США Джо Байден та канцлер Німеччини провели переговори щодо України

Президент Сполучених Штатів Джо Байден та канцлер Німеччини Олаф Шольц провели переговори щодо подальшої підтримки України в умовах її протистояння російській агресії.

Про це повідомив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі.

Він зазначив, що сторони проводили переговори, в тому числі на тлі останніх ракетних атак росіян.

«Президент розмовляв сьогодні з канцлером Шольцом у межах нашої тісної координації з Німеччиною з низки важливих питань. Це звісно, включає підтримку України, а також важливість, продовження такої підтримки», — зазначив представник Білого дому.

В свою чергу держсекретар Ентоні Блінкен провів зустріч з главою МЗС ФРН Анналеною Бербок у Давосі.

Керівник американської дипломатії «подякував Німеччині за постійну підтримку України» та обговорив з колегою актуальні питання глобальної й двосторонньої взаємодії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент США Джо Байден планує у середу зустрітися з членами обох палат Конгресу та обговорить підтримку України.

Крім того, ми раніше інформували, що лідер опозиції Німеччини вважає, що Шольц має пояснити народу ФРН про причини затягування ним рішення про передачу Україні далекобійних ракет.Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.