Среда, 24 апреля, 2024
Главные новости
22.01.2024

Міністр оборони Британії закликав до фінансової допомоги Україні та активізації всієї Європи

Міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс заявив, що Європі необхідно «активізуватись» і надати Україні більше фінансування.

Про це Шаппс заявив в ефірі BBC з Лаурою Кюнсберг,  повідомляє The Guardian

«Європа повинна активізуватися і зробити свій внесок, щоб переконатися, що Україна може продовжувати захищатися.

Британія, знову ж таки, як і в інших речах, лідирує з пакетом у 2,5 мільярди фунтів стерлінгів і угодою про безпеку, угодою про співпрацю з президентом Зеленським та Україною.

Тепер … не тільки Америка, але й Європа має активізуватися і зробити свій внесок, щоб переконатися, що Україна може продовжувати захищати себе» —  заявив  Шаппс.

Шаппс у своєму дописі в мережі Х також зазначив, що Велика Британія до рекордного рівня збільшила підтримку України, протидіючи водночас хуситам: «Менш ніж за 24 години Сполучене Королівство вжило заходів проти хуситів і збільшило підтримку України до рекордного рівня. Таким чином ми розвіяли надії таких тиранів, як Путін, які наївно вірили, що ми можемо відволіктися на численні кризи. Велика Британія може і діятиме там, де нам потрібно».Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.