Среда, 17 апреля, 2024
Главные новости
23.01.2024

У Білому домі заявили про важкі місяці для України

Про це заявив представник Білого дому Джон Кірбі під час брифінгу.

«Наступні кілька місяців будуть критично важливими для України. Якщо ви думаєте, що бої припиняться, бо сніг пішов, подумайте ще. Росіяни продовжують обстрілювати Україну дронами та ракетами, і хоча лінія фронту не посунулася помітно в будь-який бік, продовжуються активні бойові дії», — продовжив Джон Кірбі.

Він вважає, що українських командирів треба позбавити необхідності приймати складні рішення про те, яку зброю застосувати, які снаряди та ракети використовувати, бо вони не знають, коли надійде чергова партія.

«І це жахлива ситуація, в якій знаходяться українські військові, на відміну від російських, які не страждають від такої невизначеності, які звертаються до Північної Кореї за балістичними ракетами і, до речі, продовжують використовувати їх, як і іранські дрони», — додав Кірбі.

Представник Білого дому підкреслив, що адміністрація США прагне перемоги України та нагадав, як президент Штатів Джо Байден чітко заявив, що «Україна має стати процвітаючою та суверенною країною з відновленими кордонами і суверенітетом».

«І ми хочемо мати можливість далі надавати Україні необхідну підтримку, щоб вона могла досягти цих результатів», — сказав він.Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.