Среда, 24 апреля, 2024
Общество
24.01.2024

Відсторонений за рішенням суду сільський голова Роман Дмитрів продовжує керувати сільрадою на Київщині

23 січня 2024 року усунений за рішенням суду у кримінальній справі про розтрату державних коштів Гірський сільський голова Роман Дмитрів вкотре порушив кримінальний кодекс. У своєму кабінеті на своєму робочому місці він вирішив знову покерувати сільрадою та деякими наближеними депутатами. Мабуть, усунення за рішенням суду не є поважною причиною Романа Миколайовича.

Після візиту активних мешканців громади відсторонений керівник швидко зник разом із усіма присутніми в кабінеті депутатами.

«Прошу звернути увагу правоохоронних органів Київська обласна прокуратура Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України Поліція Київської області на зухвале порушення кримінального кодексу України. Якщо Дмитрів не виконує рішення суду про відсторонення, то можливо потрібно ініціювати змінити йому запобіжний захід у кримінальному провадженні, а саме тримання під вартою? Тільки у цьому разі його непомірна жага незаконно покерувати сільрадою дещо охолоне.

Вже цієї п’ятниці 26 січня 2024 року на черговій сесії депутати Гірської сільської ради шляхом таємного голосування висловлюватимуть недовіру відстороненому голові Дмитріву.

Нагадаю, що після усунення Дмитріва у грудні 2023 року депутати під тиском громади майже одноголосно проголосували за бюджет 2024 року, в якому було урізано ЗП апарату сільради, благоустрій, непотрібні капітальні будівництва, а кошти, що вивільнилися, у сумі 49 мільйонів гривень направили на допомогу ЗСУ.

Сьогодні це найбільша сума серед усіх сільських громад України та найбільший відсоток від бюджету (17.5%). Все це дає надію на ухвалення єдиного правильного рішення депутатами на таємному голосуванні і покладе край розтратам, корупції, беззаконню в лавах нашої громади та наблизить нашу Перемогу у війні з Росією.

Ілля Болгов
Житель ГромадиМірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.

Теги: Общество