Четверг, 18 апреля, 2024
Новости
25.01.2024

Сенаторка США закликала негайно надати допомогу Україні

Сенаторка від Демократичної партії Джин Шагін закликала конгресменів проголосувати за додаткове фінансування для України у розмірі 61 мільярд доларів.

Як повідомляє «Голос Америки», посадовиця розповіла про зустріч з українськими біженцями у Нью-Гемпширі. Вони розповіли їй про жахіття війни, зокрема під час облоги росіянами Маріуполя. Шашіг наголосила, якщо вчасно не надати допомогу Києву, то згодом США доведеться самим воювати проти РФ та інших диктаторських режимів по всьому світу.

Сенаторка заявила, що диктатор Володимир Путін не просто веде війну проти України, а «націлився на сам фундамент демократії в усьому світі».

«Я маю чотирьох онуків і не хочу, щоб через два-три-п’ять років вони були змушені піти воювати в Європі чи Азії, тому що ми не вжили тих заходів, які б мали, для підтримки України. Можете не сумніватися, на США дивиться не тільки Путін, а й Сі Цзіньпінь, і Північна Корея, і Іран − всі ті, хто хоче підірвати демократичний світ, тому наші дії зараз критично важливі. Ось чому ми повинні підтримати запит на фінансування і довести справу до кінця», − заявила Шагін.Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.