Четверг, 18 апреля, 2024
Новости
31.01.2024

Переслідування християн та знищення української нації – українці в Америці розповідають правду про злочини Росії

У Вашингтоні розпочався Український тиждень. За участі українських захисників, депортованих дітей із Росії, американських конгресменів, членів Українського Кокусу, які непохитно підтримують Україну, релігійних діячів, української діаспори та народних депутатів розпочалась тижнева адвокація питання допомоги України та боротьби за свободу релігії та демократії. Головні меседжі, які намагаються донести несуть учасники — це те, що Росія вчиняє тортури над християнами, знищує святині, викрадає дітей та вчиняє над ними насильство.

“Ми будемо діяти! Ми будемо адвокатувати! Ми будемо це все робити найголовніше разом з американським народом! Ми будемо молитись про перемогу України, про благословення нашої землі і благословення Америки!” – так відзначив початок Українського тижня у Вашингтоні його організатор, народний депутат України попередніх скликань Павло Унгурян.

До адвокації українського питання долучились у американські законотворці. Конгресмен Майк Квіґлі згадує, як під час своєї поїздки в Україну на початку повномасштабного вторгнення, відвідував Бучу і, зокрема, на власні очі побачив зруйновані росіянами храми та масові поховання цивільних. Каже, що весь цивілізований світ має діяти спільно, щоб зупинити це.

“Без допомоги США та Заходу ми мали б десяткову нарешті, спустошення військових злочинів Путіна та його військової машини. Крім того, ми повинні продемонструвати цю рішучість нашим союзникам і супротивникам, які визнають, що загрози стосуються не лише України, але й інших автократів, які прагнуть землі за межами своїх власних кордонів” – сказав конгресмен Майк Квіглі.

Від початку повномасштабного вторгнення, більше 115 святилищ та ще більше євангельських церков були зруйновані. Це дані ООН за липень 2023 року. Історично Росія прагнула контролювати, руйнувати та пригнічувати. Тепер вони продовжують знищувати Україну, яка є колискою християнства у Європі: атакуючи цивільне населення, вбиваючи солдатів та викрадаючи дітей, разом із знищенням релігійних пам’яток. Це одна з вагомих причин для лідерів Українського тижня у Вашингтоні закликати стати на бік релігійної свободи, на бік демократії, чим продовжувати підтримувати Україну.Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.