Четверг, 18 апреля, 2024
Новости
01.02.2024

Буданов розповів, що може допомогти Україні завдати військової поразки РФ

На даний момент Україна потребує гаубиць та снарядів, які «є одним з найбільш вирішальних факторів» у війні. Крім того, для того, щоб завдати військової поразки РФ, українським силам потрібні штурмовики, подібні до А-10 (США).

Таку думку висловив голова ГУР Кирило Буданов в інтерв’ю СNN.

Літаки

Зокрема, Буданов зізнався журналістам, що хоче бачити в руках України штурмовики, подібні до американського А-10.

«Це те, що дійсно може допомогти завдати військової поразки Росії», — сказав він.

Як зазначає СNN, незважаючи на те, що цьому літаку вже кілька десятиліть, він прославився своєю майстерністю проти іракської бронетехніки під час першої війни в Перській затоці і досі користується похвалою серед пілотів та американських солдатів, навіть попри те, що Конгрес США прагне виключити його з арсеналу ВПС США.

Снаряди та артсистеми

За словами голови ГУР, Україні необхідно «різке збільшення» кількості гармат, зокрема, гаубиць, незалежно від їх віку і типу, оскільки роки бойових дій позначаються на українських далекобійних гарматах.

За його словами, боєприпаси також життєво важливі, оскільки «снаряди є одним із найбільш вирішальних факторів у цій війні».

«Не стільки якість, скільки кількість», — додав Буданов.Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.