Среда, 16 июля, 2025
Горячие новости

Заступник голови Державного агентства відновлення України Сергій Сверба купує квартири та віддає борги в кріптовалюті

ДБР оголосило підозру у розтраті майже 5 млн грн генеральному директору «Нижньодністровської ГЕС»

Чому українська ковбаса дорожча за італійську і як «відкатні» схеми «УкрХімТеху» нищать бізнес

Коли «фармацевтика» дорожча за совість

ЄС найближчим часом зосередиться на поставках зброї Україні

Наступні кілька тижнів визначатимуть, чи буде Україна надалі існувати – The Washington Post

Аферисти, що розповсюджують німецькі антиалергенні препарати, наживаються на бійцях ЗС

У декларації начальника управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії ДМС в Одеській області Андрія Морару виявлено ознаки незаконного збагачення.

НАБУ перевірить міністра Коваля через квартиру його тещі вартістю майже 18 мільйонів гривень

Хто допоміг втекти головному фігуранту справи про розкрадання грошей у Фонді держмайна Андрію Гмиріну?

Новости
02.02.2024

Ворожі дрони вночі атакували дві підстанції «Укренерго»

Під час чергового обстрілу російських дронів-камікадзе по Україні в ніч на 2 лютого, були цілеспрямовано атаковані відразу дві підстанції «Укренерго».

Про це повідомляє «Укренерго«.

«В ніч на 2 лютого російськими БПЛА були цілеспрямовано атаковані 2 підстанції НЕК «Укренерго», — йдеться в повідомленні.

Як додали в компанії, внаслідок атаки на одній з них було пошкоджено обладнання, персонал не постраждав.

«Завдяки встановленому захисту вдалося уникнути пожежі», — констатують енергетики, додавши, що наразі триває заживлення споживачів по резервним схемам.

Обстріл України

Російські війська вночі, 2 лютого атакували територію України дронами-камікадзе типу «Шахед» із кількох напрямків. У кількох областях, зокрема, у Кропивницькому відпрацювала система ППО. Загалом, окупанти запустили 25 БПЛА, 11 з яких вдалося збити, зокрема три з них над Дніпропетровською областю. Ще щонайменше 7 дронів не досягли своїх цілей.

Наслідки атаки

Удар було спрямовано по об’єктах критичної інфраструктури на Дніпропетровщині. У Кривому Розі була пошкоджена підстанція «Укренерго». Без світла залишилися тисячі споживачів та було знеструмлено дві шахти, понад 100 гірників опинились під землею, але їх вже дістали на поверхню. Очікується, що електроенергію та опалення відновлять сьогодні до кінця дня.

Крім того, окупанти в ніч на 2 лютого атакували дронами об’єкт інфраструктури у Кіровоградській області. Там спалахнула пожежа.



Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.