Воскресенье, 14 июля, 2024
Главные новости
15.02.2024

Мільйонний транш на підтримку оборони України видылила Австралія

Австралія виділяє фінансову допомогу на підтримку оборону України. Йдеться про понад 32 млн доларів.

Про це повідомили уряд Австралії та президент України Володимир Зеленський у Twitter (X).

Напередодні другої річниці вторгнення Росії уряд Австралії надасть грант у розмірі 50 млн австралійських доларів (понад 32 млн доларів США) Міжнародному фонду для України. Кошти підуть на закупівлю пріоритетних військових засобів.

Міжнародний фонд для України адмініструється Міністерством оборони Британії. Внески партнерів використовують на закупівлю військового обладнання.

В Австралії наголосили, що продовжать тренувати українських військових у рамках програми, яка проходить у Британії. Також уряд Австралії надав літак E-7A Wedgetail Німеччині для захисту важливих логістичних шляхів.

Уряд додав, що з початку повномасштабної війни надав до 960 млн доларів допомоги, з яких 780 млн пішли на допомогу армії України.

Президент Володимир Зеленський подякував Австралії та прем’єру Ентоні Албанезе за внесок в оборону України.

«Наші країни можуть бути географічно далекими, але спільні цінності демократії, прав людини та верховенства права об’єднують нас. Ми ніколи не забудемо Австралію та її підтримку», — зазначив глава держави у Twitter (X).Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.