Четверг, 18 апреля, 2024
За границей
04.03.2024

ГУР «зламали» сервери Міноборони Росії: подробиці

Хакери Головного управління розвідки (ГУР) влаштували маштабну DDoS-атаку на сервери Міноборони Росії. Вони отримали доступ до маства даних та документів, в тому числі і секретних. Про це повідомляє ГУР.

«Кіберфахівці ГУР МО України реалізували чергову успішну спецоперацію проти держави-агресора росії — у результаті DDoS-атаки вдалось отримати доступ до серверів Міністерства оборони РФ», — йдеться у повідомленні.

Тепер, як зазначають розвідники, українська спецслужба володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало МО РФ, а також — масивом секретної службової документації російського міністерства.

«Йдеться про накази, звіти, розпорядження, доповіді та інші документи, які циркулювали між понад 2000 структурних одиниць силового відомства Росії. Одержана інформація дозволяє встановити повну будову системи російського Міноборони та його ланок», — додають у відомстві.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.