Четверг, 18 апреля, 2024
Новости
11.03.2024

Україна відкриє низку нових пунктів пропуску

Цього року Україна планує відкрити низку нових прикордонних пунктів пропуску, що дозволить знизити навантаження на україно-польську ділянку кордону. Нові КПП мають з’явитися на кордоні з Угорщиною, Молдовою, Румунією та Польщею.

Про це в інтерв’ю  розповів віце-прем’єр з відновлення — міністр з розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

«Сподіваюся, що з Угорщиною ми незабаром відкриємо додатковий новий пункт пропуску, а існуючий — «Лужанка» — переформатуємо під пропуск порожніх вантажівок, тим самим збільшимо його пропускну здатність», — пояснив міністр.

За його словами, наприкінці березня також планується відкриття спільного додаткового пункт пропуску з Молдовою, який останні місяці був на ремонті.

«З Румунією у цьому році теж очікуємо відкриття нового пункту пропуску. З Польщею, до речі, теж. Проект, який почали будувати декілька років тому, завершимо цього року», — запевнив голова Мінвідновлення.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.