Четверг, 18 апреля, 2024
Новости
14.03.2024

В Україні стартувала реєстрація на мультитест для абітурієнтів

Реєстрація на Національний мультипредметний тест (НМТ) стартувала у четвер, 14 березня. Вона триватиме до 11 квітня.

Про це повідомляє пресслужба МОН та міністра освіти й науки Оксена Лісового у Twitter (X).

Як зазначається, реєстрація абітурієнтів на мультитест триватиме з 14 березня до 11 квітня включно.

Основна сесія НМТ відбудеться з 14 травня по 25 червня, а додаткова — з 11 по 19 липня. Скласти мультитест можна буде як в Україні, так і за кордоном. Міністр зазначив, що вже 28 країн підтвердили готовність створити у їхніх містах тимчасові екзаменаційні центри для українців.

Як зареєструватися на НМТ-2024?

Реєстрація на мультитест проходить через особистий кабінет Українського центру оцінювання якості освіти. Щоб створити персональний кабінет, потрібно вказати особисті дані: реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, дані документа, що посвідчує особу.

Потім потрібно:

  • Зазначити реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію «випускник поточного року» або «випускник минулих років», указати на потребу створення особливих (спеціальних) умов, вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет на вибір і населений пункт в Україні або за кордоном.
  • Завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів.
  • Надіслати внесену інформацію та копії документів на оброблення до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши відповідну кнопку в сервісі.


Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.