Понедельник, 22 июля, 2024
Общество
16.03.2024

ZDOROVI передали в медичні заклади більше ніж 6,7 мільйонів одиниць гуманітарної допомоги

ZDOROVI відправили медичні вантажі у 630 медичних закладів.

«Це був непростий, але продуктивний рік протягом якого ми спільно з міжнародними партнерами продовжували рятувати медичну систему України, яка зазнає колосальний тиск військової агресії росії. Ми багато працювали над процесами всередині організації, для того, щоб всі аспекти нашої діяльності відповідали міжнародним стандартам. Наразі ми передаємо досвід ефективної взаємодії з іноземними донорами медичним закладам, які потребуватимуть підтримки не тільки в часи війни, але і й у відновленні країни після перемоги. Ми започаткували декілька інноваційних комунікаційних форматів у гуманітарній сфері, серед яких – Грантовий хаб, масштабне дослідження стану галузі охорони здоровʼя — Барометр, концепція Прозора лікарня. На початку цього року, спільно з фондом «Разом для України» ми провели найбільшу за два роки практичну конференцію, яка обʼєднала представників державного, гуманітарного та медичного секторів. Наша організація визнана критично-важливою для економіки України, згідно обʼємів наданої допомоги. Наш голос чути на національних та міжнародних платформах і я впевнена, що ми зможемо разом з іншими хедлайнерами медичної і гуманітарної галузі вибудуємо формат нової медицини, якої потребують пацієнти України. Ми робимо це в час найскладніших викликів, закладаючи фундамент розвитку і можливостей для країни», — розповіла засновниця Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова.

Протягом 2023 року, внаслідок військової агресії росії, інфраструктура охорони здоровʼя в Україні отримала збитків на 2,9 мільярдів доларів США. Були пошкоджені 1223 обʼєкти, а 177 – зруйновані повністю.

Команда Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI відправили ціннісні медичні вантажі у 630 медичних закладів, розташованих у 303 населених пунктах України протягом 2023 року. Географія допомоги охопила 24 області, в тому числі тимчасово окуповану Луганську область. Загальний обʼєм вантажів склав 641 тонну. Крім вантажів, для підтримки лікарень України ZDOROVI залучили більше 5,5 мільйонів гривень фінансової допомоги.

З моменту широкомасштабного вторгнення команда ZDOROVI спрямувала зусилля на допомогу українським медичним закладам. За два роки роботи у сфері критичного гуманітарного реагування ZDOROVI передали більше 2000 вартісних медичних вантажів у лікарні по всій країні. В тому числі набори екстреного реагування для медичних закладів, які приймають постраждалих від терористичних ракетних атак росіян. Мережа партнерств Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI охоплює 55 організацій з 15 країн, серед яких – MedShare, Embrace, Razom for Ukraine, Nova Ukraine, Americares, USAID, Philips та іншими благодійними фондами та організаціями.Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.

Теги: Общество