Четверг, 18 июля, 2024
Здоровье
25.03.2024

Понад пів мільйона гривень — на нейрохірургічні операції дітям, які борються з раком

21 березня в НДСЛ «Охматдит» відбулося урочисте вручення фінансової допомоги в рамках річного меморандуму між ТРЦ Respublika Park та БФ «Таблеточки». Сума допомоги склала 625 000 гривень і буде спрямована на закупівлю ліків та витратних матеріалів для проведення нейрохірургічних операцій для дітей з онкологічними захворюваннями. Подію відвідала заступниця посла Австрії в Україні Анна-Марія Штайнер.

Рак залишається однією з найчастіших причин смерті дітей та підлітків від хвороб в Україні під час повномасштабного вторгнення. Війна не поставила його на паузу. Щодня три українські сім’ї дізнаються про цей діагноз у дитини. Благодійний фонд «Таблеточки» 13 років допомагає українським дітям та їхнім сім’ям на кожному етапі лікування від раку. Щомісяця під опікою фонду перебувають 500 дітей.

Безперервний доступ до необхідних ліків, обстежень та процедур надзвичайно важливий для успішного лікування дітей. Через брак ресурсів у держави лікарні все більше звертаються за допомогою до фонду. Тож команда «Таблеточок» постійно шукає нові можливості співпраці з партнерами та донорами на регулярній основі.

ТРЦ Respublika Park та парк розваг Neopolis 14 лютого підписали меморандум про співпрацю з благодійним фондом. Протягом року вони передадуть 2,75 мільйона гривень на потреби дітей з онкологічними захворюваннями. 625 тисяч на проведення нейрохірургічних операцій — перший транш цієї допомоги.

«Ми проводимо наші заходи разом із фондом «Таблеточки» для підтримки  благодійних зборів на лікування онкохворих діток  та підтримку їхніх сімей. Дитячий рак – не вирок, він виліковний. Разом ми сильніші, і ми прагнемо підтримувати та надихати один одного в цій надзвичайно важливій справі», — сказала генеральна директорка ТРЦ Respublika Park Юлія Щаслива.

«Австрія продовжує надавати фінансову та гуманітарну підтримку Україні як з боку держави, так і з боку приватного сектору. «Охматдит», як  найбільша дитяча лікарня в Україні, давно перебуває в особливому фокусі австрійської підтримки. Я відчуваю велику гордість у співпраці з нашими партнерами. Підтримка онкохворих дітей відображає дух співчуття та солідарності, які вкорінені в нашій культурі. Ця ініціатива буде справою серця для Австрії. Я впевнена, що спільні зусилля забезпечать необхідну підтримку та надію для тих, хто найбільше цього потребує. Нехай це слугує прикладом іншим установам із зобов’язанням служити спільному благу», — зауважила виконувачка обов’язків посла, радниця-посланниця посольства Австрії в Україні Анна-Марія Штайнер.

«Під час повномасштабного вторгнення діти, які борються з раком, опинилися поміж двох війн: з хворобою та в країні. Лікування раку виснажливе, дороге й тривале. А війна ускладнила його новими викликами для сімей і фонду.

Зупиняти допомогу не можна, адже вчасне та безперервне  лікування — критично важливе для одужання.

У 2023 році НДСЛ «Охматдит» та лікарня Святого Миколая у Львові провели 363 операції дітям з пухлинами центральної нервової системи. Серед іншого це стало можливим завдяки надійним партнерам, таким як ТРЦ Respublika Park, яким ми дякуємо за їхню підтримку та допомогу в забезпеченні наших підопічних усім необхідним для якісного лікування», — зазначає В’ячеслав Биков, виконавчий директор фонду «Таблеточки».

«В Охматдиті ми проводимо унікальні та найскладніші нейроонкологічні операції дітям. Наша мультидисциплінарна команда вдячна кожному, хто підтримує розвиток цього напрямку та дозволяє нам на найвищому рівні надавати допомогу маленьким пацієнтам», — говорить Павло Плавський, завідувач відділення дитячої нейрохірургії НДСЛ «Охматдит».

Підтримати дітей, які борються з раком, також завітали співачка Світлана Тарабарова та аніматори парку розваг Neopolis, з подарунками від магазину Антошка. Зустрічі з улюбленими зірками та героями приносять дітям не тільки радість та хороший настрій, а й мотивують продовжувати боротьбу з хворобою. Така підтримка допомагає їм відчути себе несамотніми і хоч на трохи забути про важкі щоденні випробування.

Довідка

Таблеточки найбільший в Україні благодійний фонд у сфері дитячої онкології, який працює з 2011 року і надає допомогу дітям та їхнім сім’ям на кожному етапі лікування від раку. За час роботи фонду адресну допомогу отримали понад 7 500 сімей. Щомісячно під опікою фонду перебувають 500 дітей, які лікуються в Україні та за кордоном. 

 

Respublika Park – супер-регіональний ТРЦ, відкритий у листопаді 2021 року в Києві, загальна площа – 300 000 кв.м. Власник ТРЦ – австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, що була заснована у Відні у 2013 році та працює у сфері нерухомості. Наразі акціонер Республіка Парк успішно представлений на ринках нерухомості Центральної та Східної Європи. Trafin здійснює значні інвестиції в торгові, готельні та житлові комплекси у багатьох країнах та є вагомим учасником інвестиційного сектору української економіки як акціонер ТРЦ Respublika Park.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.