Воскресенье, 23 июня, 2024
Общество
05.04.2024

БФ «Вогонь запеклих не пече» і ГУР МО України допомогли мешканцям Сумщини

740 наборів продуктів та особистої гігієни загальною вагою понад 5 тон на суму понад 300 тисяч гривень передав Благодійний фонд “Вогонь запеклих не пече” мешканцям Великописарівській громаді.

Вони були вимушено переміщені у селище міського типу Кириківка Охтирського району Сумської області. Вже традиційно логістику і безпеку гуманітарного вантажу забезпечували представники ГУР МО України.

Останнім часом громада особливо потерпала від посилених ворожих обстрілів. Саме тому, коли Фонд отримав прохання про допомогу, максимально прискорив збір і оперативно закрив потреби громади.

За словами представниці Фонду Олени Мілош, коло однодумців, готових допомагати, постійно розширюється. «Цього разу до нашої гуманітарної акції дуже потужно в фінансовому плані долучився Всеукраїнський благодійний фонд Приватбанку «Допомагати просто» на чолі з директоркою Катериною Мартиненко. Саме ця організація взяла на себе основну частину витрат по наборам і підгузкам для інвалідів. Вперше спрацювали з Благодійним фондом «Добрі справи від щирого серця», яким керує Віта Забара.», — зазначила вона.

«Крім того, завдяки тісній співпраці з потужною командою: Благодійним фондом «Кошик добра», Волонтерською групою «Рута — квітка надії» та лідеркою Руху в ГО Всеукраїнський жіночий рух «За вільну Україну» Раїсою Шматко зібрано і надано мешканцям громади великий обсяг одягу, дитячого взуття, постільної білизни й посуду. За це всім колегам велика подяка від сумчан і від нашого Фонду. Окремі слова вдячності від представників громади — на адресу мережі АЗК БРСМ-Нафта за пальне, надане для доставки вантажу», — розповіла Олена Мілош.

Також мешканці Сумщини і благодійники висловили спільну подяку Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України і  його начальнику генерал-лейтенанту Кирилу Буданову — за організацію супроводу і безпеку.

«Перебуваючи на Сумщині, всім нам дуже хотілося порадувати й наших військових, — додає О. Мілош. — Тому ми передали їм маленькі, але необхідні дрібнички: каву, чай, солодощі, вологі серветки, крем, тальк тощо».

Від військових волонтери БФ «Вогонь запеклих не пече» отримали черговий запит: вже розпочато новий збір на зарядні станції, павербанки і батареї для дронів, яких нині дуже бракує.

Долучитися може кожен. Як завжди, важлива кожна гривня!

З цією метою БФ “ВЗНП” оголосив черговий збір коштів.

Реквізити:

Установа банку — ПриватБанк

МФО банку — 305299

Рахунок отримувача — UA193052990000026001035022260

Валюта рахунку — UAH

РНОКПП отримувача — 45300137

Призначення платежу — благодійний внесок

Долучайтесь до збору!Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.

Теги: Общество