Воскресенье, 23 июня, 2024
Здоровье
09.04.2024

ZDOROVI активно працюють у проєктах підтримки та відновлення української медицини

Команда Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI долучилася до розробки екосистеми підтримки українців, започаткованої Аспен інститутом.

Команда Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI долучилася до розробки екосистеми підтримки українців, започаткованої Аспен інститутом. Мета програми – координація взаємодії між стейкголдерами надання гуманітарної допомоги постраждалим від війни в Україні. Учасниками ініціативи стали представники уряду, представники міжнародних організацій, лідери гуманітарного сектору, представники наукової та експертної спільнот. В результаті діалогових сесій учасники програми розробили пропозиції щодо удосконалення державної політики, координаційних механізмів взаємодії між надавачами та отримувачами гуманітарної допомоги, розвиток культури і доброчесності в секторі.

Участь у міжнародних програмах та заходах допомагає команді ZDOROVI масштабувати досвід антикризової роботи у медичній галузі на рівні взаємодії з представниками світових організацій та фондів.Нещодавно засновниця ZDOROVI Наталія Тулінова та координатор проєктів Національної агенції гуманітарної допомоги Дмитро Пиц завершили навчання для керівників та лідерів гуманітарних організацій від університету Діккена.

За системну та ефективну допомогу медичним закладам засновниця та голова Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова отримала почесну відзнаку Волонтер України від Університету Григорія Сковороди. З початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну команда ZDOROVI спрямувала свої зусилля на критичне реагування, гуманітарну роботу та всебічну підтримку української медицини задля забезпечення роботи галузі під час війни. Команда ZDOROVI проводить масштабні проєкти з гуманітарної допомоги, моніторингів стану галузі, навчальних та консультаційних програм.

ZDOROVI працюють над низкою важливих для медичного сектору напрямків, серед яких — Грантовий хаб для українських лікарень, створений з метою навчання керівників медичних закладів ефективній взаємодії з міжнародними донорами та здійснення цільових закупівельі для забезпечення потреб лікарень, концепція «Прозора лікарня», спрямована на формування відкритості процесів та протидії корупції всередині медичних закладів через моніторингові місії, дослідження стану галузі через проєкт «Барометр», програми ментальної підтримки лікарів та пацієнтів, в тому числі ветеранів війни, а також тренінговий центр метою якого є всебічне навчання медиків.

За два роки роботи у сфері критичного гуманітарного реагування ZDOROVI передали більше 2000 вартісних медичних вантажів у лікарні по всій країні. В тому числі набори екстреного реагування для медичних закладів, які приймають постраждалих від терористичних ракетних атак росіян. Мережа партнерств Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI охоплює понад 70 організацій з 15 країн, серед яких – MedShare, Embrace, Razom for Ukraine, Nova Ukraine, Americares, USAID, Philips та інші благодійні фонди та організації.Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.