Среда, 17 июля, 2024
Новости
25.04.2024

All4Ukraine активно допомагає українським військовим на усій лінії зіткнення

Український волонтерський фонд All4Ukraine було засновано українським підприємцем Сергієм Савченко, власником відомої меблевої компанії Blest, одразу ж після початку повномасштабного вторгнення військ російської федерації на територію України.

Сам Сергій Савченко має великий волонтерський досвід з 2014 року, після початку АТО на території українського Донбасу, ставши одним з активних учасників фонду «Повернись живим» на початку його становлення та діяльності.

Наразі, фонд All4Ukraine активно допомагає українським військовим на усій лінії зіткнення, збираючи допомогу в Україні, Словаччині, Чехії та інших країнах Європейського Союзу, Сполучених Штатах Америки, Канаді. Головним профілем діяльності організації є забезпечення військових транспортними засобами, що використовуються для ведення бойових дій та евакуації поранених: фонд закуповує та передає військовим пікапи, позашляховики, карети швидкої допомоги. За понад два роки роботи фонд доставив на передову понад 200 автівок.

Другим важливим напрямком діяльності організації є збори коштів, закупівля та передача різним підрозділам FPV-дронів, та інших тактично-розвідувальних коптерів. Загалом, за час своєї роботи, фондом акумульовано та доставлено на передову допомоги на понад 72 мільйони гривень. Куди, окрім автівок та дронів, увійшли оптичні прилади, медичні засоби, засоби зв’язку, прилади нічного бачення, амуніція (військова форма), засоби живлення та інше. Також фондом опановується новий вид діяльності по забезпеченню військових засобами РЕБ.

All4Ukrаine має свої представництва в Києві та Братиславі, де задіяні люди, об’єднані спільним бажанням усіма можливими способами допомогти Збройним Силам України досягти Перемоги у війні з російськими агресорами. Усі без виключення волонтери фонду працюють на безоплатній основі, а фонд не отримує жодної комерційної вигоди від своєї діяльності.

Волонтери фонду, практично, щомісяця організовують поїздки у зони розмежування для передачі допомоги військовим, звітуючи про свою роботу на сторінках соціальних мереж та сайті фонду. Віднедавна, фонд розпочав звітувати про хід поїздок на передову ще і на Ютуб-каналі «Фронт 18».

До збору коштів та передачі допомоги українським бійцям часто долучаються друзі України та фонду All4Ukraine зі Словаччини, Чехії, Греції… Серед яких журналісти, культурні діячі, підприємці, що разом з українськими волонтерами фонду доставляють автівки та передають іншу допомогу з рук у руки захисникам України.

Фондом All4Ukraine активно підтримана ініціатива чеського уряду про збір коштів на артилерійські снаряди для українського війська. Попри відмову уряду Словаччини в підтримці цієї ініціативи, волонтери All4Ukraine стали одними з головних популяризаторів чеського збору серед словацького суспільства. Народ Словаччини, на відміну від свого уряду, активно долучився до допомоги українським військовим, продемонструвавши свою власну громадянську позицію. Інформаційною підтримкою збору на снаряди для ЗСУ також займалися словацькі журналісти, що співпрацюють з волонтерами All4Ukraine та неодноразово приїжджали в Україну для передачі допомоги підрозділам Сил Оборони. За результатами зборів коштів у Словаччині, на даний момент, було зібрано понад 3 млн 300 тисяч євро, що засвідчило реальну позицію словацького народу, що не розділяє проросійську політику прем’єра Фіцо. Звичайні словаки розуміють, що політика «загравання» та умиротворення диктатора путіна не призведе до позитивних результатів для самої Словаччини, а тільки підтримка України, її народу та Збройних Сил, а також перемога над російським агресором, можуть забезпечити сталий мир і спокій на Європейському просторі. Народ Словаччини своєю щедрістю, активністю та щирим розумінням українського прагнення до свободи, незалежності та збереження демократичних цінностей, показав свою позицію та реальне ставлення до України, що кардинально відрізняється від політики та дій словацької влади. І українці ніколи не забудуть про цей прояв братерства та добросусідства від дружнього словацького народу.

У планах фонду продовжувати працювати на благо українського війська до самої Перемоги! Уся команда All4Ukraine не втрачає віри та не шкодує своїх сил, часу, особистих коштів для досягнення спільної для усього українського народу мети – повної деокупації українських земель та Перемоги над російськими загарбниками.Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.