Среда, 17 июля, 2024
Общество
29.04.2024

Ukrainian Gastro Show став довгоочікуваним місцем зустрічі професійної гастроспільноти України

22 квітня Ukrainian Gastro Show в КВЦ «Парковий» став довгоочікуваним місцем зустрічі професійної гастроспільноти України. П’ятий, ювілейний, Ukrainian Gastro Show від Hoteliero пройшов під гаслом «Зв’язок» і був сповнений інсайтами та сенсами – учасники події разом зі спікерами досліджували зв’язок їжі з нашою спадщиною, культурою, історією та ідентичністю. І, звісно ж, надихалися стравами провідних шефів країни, які на сцені поєднали кулінарне мистецтво із нашим культурним кодом та традиційною спадщиною.

Ukrainian Gastro Show у цифрах:

— понад 600 учасників події;
— 18 надихаючих спікерів;
— 29 страв, приготованих на сцені;
— foodpairing із 8 авторськими коктейлями від Nemiroff;
— 9 годин професійного контенту під модерацією Олени Брайченко;
— благодійний розіграш та аукціон на підтримку Superhumans Center*

*Hoteliero зробили невід’ємною частиною своїх подій благодійну допомогу та підтримку тих, завдяки кому є змога проводити наші заходи. Hoteliero підтримує Superhumans Center на Ukrainian Gastro Show як інформаційно, так і завдяки прибутковим інтерактивним активностям на події. Тож, відвідуючи Ukrainian Gastro Show та інші події Hoteliero, ви допомагаєте пацієнтам Центру.

Організатори висловлюють подяку Силам безпеки та оборони України за можливість проводити подібні заходи та розвивати індустрію гостинності, а також кожному учаснику, спікеру та партнеру за довіру, неймовірну синергію та унікальний досвід, який ми розділили з вами! Віримо у свої сили і запрошуємо вас на Ukrainian Gastro Show 2025, аби разом розвивати гастроіндустрію України!Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.

Теги: Общество