Среда, 17 июля, 2024
Новости
03.05.2024

Великобританія розпочала переговори з Україною щодо 100-річного партнерства

Глава МЗС Великобританії Девід Кемерон під час візиту до Києва розпочав переговори з Україною щодо 100-річного партнерства.

«Міністр розпочав переговори з Україною щодо 100-річного партнерства – нової угоди, яка побудує міцні зв’язки між нашими двома країнами у всьому спектрі стосунків: від торгівлі, безпеки та оборони, до науки та технологій, освіти, культури та багато іншого», — повідомляє посольство Великобританії в Україні у Facebook.

За словами глави дипломатії Британії,ми всі повинні робити більше, щоб забезпечити Україні те, що їй потрібно для перемоги.

Камерон підтвердив надання 36 млн. фунтів стерлінгів допомоги для енергетичної інфраструктури України, включно з 20 млн. фунтів стерлінгів екстреного фінансування для відновлення після нещодавньої хвилі атак на критичну інфраструктуру України та ще 16 для переможців конкурсу інноваційних проєктів Innovate Ukraine.

Фото: Facebook.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.