Среда, 17 июля, 2024
Новости
31.05.2024

Сили оборони України атакували нафтовий термінал у Краснодарському краї рф

Сили оборони України атакували нафтовий термінал в районі порту «Кавказ» у Краснодарському краї РФ. Ударів було завдано ракетами українського виробництва з берегового ракетного комплексу «Нептун».

Про це повідомляє  Генштаб ЗСУ.

Ударна група угруповання сил і засобів Військово-морських сил ЗС України уразила поромну переправу і нафтовий термінал порту «Кавказ» у Краснодарському краї.

Це сталося в ніч на 31 травня. Напередодні Сили оборони влучними ударами вивели з ладу пороми Керченської поромної переправи на території окупованого Криму, які курсували до порту «Кавказ» і використовувалися для військової логістики агресора.

«Ураження по нафтовому терміналу в районі порту «Кавказ» було завдано кількома ракетами українського виробництва з берегового ракетного комплексу «Нептун»«, — йдеться у повідомленні.

Сили оборони вдарили з "Нептуна" по нафтовому терміналу в районі порту "Кавказ"

Ураження підтверджують вибухи, результати атаки дорозвідуються. Операція була проведена в координації з іншими підрозділами Сил оборони України.

Як зазначається, ударні безпілотники уразили ще один нафтотермінал на території Краснодарського краю.

Сили оборони вдарили з "Нептуна" по нафтовому терміналу в районі порту "Кавказ"

Що цього передувалоМірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.