Среда, 17 июля, 2024
Новости
31.05.2024

У Києві відбувся масштабний трансформаційний курс для керівників лікарень із прифронтових регіонів України

Керівники лікарень із прифронтових регіонів отримали можливість взяти участь у трансформаційному курсі «Лідерство та мислення в часи кризи», який організувала команда ZDOROVI за підтримки партнерів Americares. в освітньому партнерстві із Київською школою державного управління ім. С. Нижнього.

Знаннями із учасниками курсу про трансформаційні процеси сучасності, довгострокові тренди, економічні стратегії, потенційні сценарії майбутнього та актуальні технології лідерства ділились сучасні мислителі, філософи та підприємці.

Серед них, український священик та громадський діяч Григорій Коваленко, докторка філософських наук Наталія Кривда, український підприємець та громадський діяч Валерій Пекар, бізнес-консультантка та фасилітаторка Наталія Дзюба,  виконавчий директор аналітичного центру “Український інститут майбутнього” Анатолій Амелін.

Керівники медичних закладів отримали можливість обговорити питання формування ціннісних орієнтирів та національну ідею українства, розвиток лідерів та лідерства, розуміння глобальних трендів світу, розширення горизонтів планування та управління майбутнім, нові економічні умови та стратегічні галузі. У форматах тренінгу керівники дізнались про ефективні системи мотивації медичного персоналу, розвиток корпоративної культури та управління персоналом.

Отримані знання допоможуть учасникам курсу створити та інтегрувати нові стратегії в роботу своїх медичних закладів, які працюють в умовах кризи воєнного часу та стикається з наслідками війни.

Як зазначає Наталія Тулінова, засновниця ZDOROVI: “Наша країна переживає час трансформацій і ми щоденно докладаємо зусиль, щоб зміни, які відбуваються відповідали актуальним запитам часу. Ми переконані, що цей проект допоможе керівникам медичних закладів розширити уявлення про тенденції лідерства у сучасному світі, сформує нові опори для подальшої роботи і масштабування процесів в медичних закладах для глибинних потреб суспільства.”  

Проєкт реалізований за підтримки Americares.Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.