Четверг, 18 июля, 2024
Новости
11.06.2024

Стало відомо, коли ЄС розпочне перемовини з Україною про вступ

Україна виконала усі кроки, які були прописані Європейською комісією. Європейський союз (ЄС) повинен розпочати перемовини з країною щодо інтеграції у червні.

Про це повідомила президент Європейської комісії Урсулу фон дер Ляєн під час церемонії відкриття Ukraine Recovery Conference 2024.

«Україна виконала всі кроки, які ми прописали, які ми сформулювали. І тому ми віримо, що Європейський союз повинен розпочати перемовини про вступ уже до кінця цього місяця.», — заявила президент Єврокомісії.

В кінці вона додала, що ЄС є домівкою, як для Харкова, так й для України загалом.

Шлях України до членства в ЄС

Київ подав заявку на членство в ЄС ще наприкінці лютого 2022 року, після повномасштабного вторгнення Російської Федерації. Вже у червні того ж року Єврокомісія представила висновки щодо заявки, а країни-члени блоку надали Україні статус кандидата на вступ до ЄС.

7 червня 2024 року Єврокомісія закликала ЄС розпочати переговори щодо вступу України та Молдови.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.