Среда, 17 июля, 2024
Главные новости
11.06.2024

Італія надасть Україні два пакети допомоги

Італія надасть Україні два пакети допомоги. Один із них передбачає постачання озброєнь, у тому числі й системи протиповітряної оборони SAMP/T.

Про це під час Конференції з відновлення України в Берліні заявив міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні.

Чиновник погодився з думкою, що першочергова стратегія відновлення України — це захист інфраструктури та будівель за допомогою системи ППО.

«І тому я хочу повідомити вам, що Італія готова відправити новий військовий пакет із SAMP/T для протиповітряної оборони України», — наголосив Таяні.

За словами глави МЗС Італії, його країна готова надавати Україні не лише військову допомогу, а й підтримку в інших галузях.

«Є і друга новина. Новий пакет на 140 мільйонів євро для заходів щодо інфраструктури, залізниці, охорони здоров’я, агропродовольчого сектору, гуманітарного сектору, а також із розмінування. Це нове, останнє рішення італійського уряду», — розповів міністр.Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.