Четверг, 18 июля, 2024
За границей
12.06.2024

Америка ввела нові санкції проти Росії

Сполучені Штати Америки (США) запровадили нові санкції проти більше 300 фізичних, а також юридичних осіб у Російській Федерації й третіх країнах, які допомагають ворогу підтримувати його воєнну машину.

Про це повідомляє Міністерство фінансів США.

Нові санкційні обмеження також розширюють можливості вторинних санкцій, які були введені проти іноземних фінансових установ. Зокрема обмеження торкнулись російського військово-промислового комплексу (ВПК). Йому заборонили використання американського програмного забезпечення й послуг інформаційних технологій.

Як й згадувалось вище, санкції були введені проти більше ніж 300 фізичних та юридичних осіб як у Росії, так і за її межами. Йдеться про країни Азії, Близького Сходу, Європи, Африки, Центральної Азії та Карибського басейну.

До списку, наприклад, потрапили:

  • Московська біржа (MOEX);
  • Національний кліринговий центр (НКЦ);
  • АТ «Національний розрахунковий депозитарій»;
  • страхова компанія «Согаз»;
  • АТ «Російська національна перестрахувальна компанія».

У тому ж числі санкції торкнулись:

  • російських банків з їхніми офісами в Китаї, Індії та інших країнах;
  • технологічних підприємств, які виготовляють продукцію для ВПК країни-терориста;
  • транснаціональних мереж, які працюють з золотом російського виробництва, сприяють продукції безпілотників в Росії, а також допомагають ворогу обходити санкції.

Санкції проти Росії

Від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України, Захід суттєво посилив санкції проти країни-терориста. Як приклад, Європейський союз (ЄС) вже загалом запровадив 13 пакетів санкційних обмежень. Ба більше, наразі вже триває робота над наступним 14-м пакетом. До нового списку можуть потрапити 21 російська компанія, втім перелік поки що не оприлюднений.

Зокрема в блоці планують посилити санкції проти режиму Лукашенка, який підтримує війну проти України.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.