Среда, 17 июля, 2024
Новости
10.07.2024

Медична група ADONIS оцінює збитки зруйнованої клініки в $3 млн

Медична група ADONIS (Київ) оцінює збитки через ракетний удар агресора в понеділок у майже 3 млн доларів, повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” співвласник медгрупи Віталій Гірін, повідомляє Open4Business.

Він уточнив, що внаслідок обстрілу постраждала філія клініки в Дніпровському районі Києва в районі ст. метро “Лівобережна”.

Наразі триває збір коштів сім’ям загиблих співробітників.

посилання на банк https://send.monobank.ua/jar/bdmPmH8ua

Номер картки банку 5375 4112 2005 6423

Як повідомлялося, внаслідок ракетного удару агресора в понеділок у відділенні клініки ADONIS загинуло семеро людей – п’ятеро медиків і два пацієнти. У цій же будівлі розташоване відділення іншої приватної клініки, в якій ніхто не постраждав.

Відділення, по якому було завдано удару, зараз не працює, візити пацієнтів переносяться в інші центри медгрупи.

На початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року снаряд російського агресора влучив у приватний пологовий будинок клініки ADONIS у Київській області

ADONIS – мережа приватних медичних центрів для дорослих і дітей. Приватна клініка ADONIS заснована понад 25 років тому. До її мережі входять 7 філій у Києві та області, зокрема центр реабілітації та лабораторія стовбурових клітин. У філіях клініки лікарі ведуть прийом за 75 медичними напрямами. В умовах війни філії ADONIS з хірургічними підрозділами надають якісну медичну допомогу військовим і мирним жителям.Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.