Среда, 17 июля, 2024
Криминал
11.07.2024

Україна затримала на Дунаї і арештувала іноземне судно

В акваторії порту Рені Одеської області затримали іноземне морське судно, яке незаконно вивозило агропродукцію через закриті морські порти окупованого Криму, на нього накладено арешт.

«Під час проходу через акваторію порту Рені судно «USKO MFU» було затримано та на підставі ухвали суду на нього накладено арешт.

У ході проведення на судні обшуку вилучено суднову документацію, систему «AIS», комп’ютер, документацію, видану окупаційною адміністрацією Севастопольського морського торговельного порту.

Капітану судна «USKO MFU», громадянину Азербайджану, повідомлено про підозру у порушенні порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

 
ФОТО ОГП

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та передачі заарештованого судна в управління АРМА». — повідомили в Офісі Генерального прокурора.Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.