Пятница, 30 января, 2026
Горячие новости

Олена Семеняка висловлює подяку LDK Palikuonys за незмінну підтримку України

Заступник голови Державного агентства відновлення України Сергій Сверба купує квартири та віддає борги в кріптовалюті

ДБР оголосило підозру у розтраті майже 5 млн грн генеральному директору «Нижньодністровської ГЕС»

Чому українська ковбаса дорожча за італійську і як «відкатні» схеми «УкрХімТеху» нищать бізнес

Коли «фармацевтика» дорожча за совість

ЄС найближчим часом зосередиться на поставках зброї Україні

Наступні кілька тижнів визначатимуть, чи буде Україна надалі існувати – The Washington Post

Аферисти, що розповсюджують німецькі антиалергенні препарати, наживаються на бійцях ЗС

У декларації начальника управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії ДМС в Одеській області Андрія Морару виявлено ознаки незаконного збагачення.

НАБУ перевірить міністра Коваля через квартиру його тещі вартістю майже 18 мільйонів гривень

Новости
28.01.2025

Олексій Юренко: Сильна країна починається з верховенства права

У прокурора міста Києва не було жодних законних підстав для підписання підозри Маркушину.

«Як засновник благодійного фонду та радник мера Ірпеня, я вважаю за необхідне висловити свою думку з приводу того, що ми побачили в Печерському суді м. Києва 24 січня.

Мера міста Ірпінь Олександра Маркушина взяли під варту після вручення підозри, за відверто сфальсифікованою справою.

Всі розуміють що це політичне замовлення опонентів.

Вважаю судовим свавіллям, брати людину під варту за такою справою. Тим більше, що у прокурора міста Києва не було жодних законних підстав для підписання підозри Маркушину.

Сьогодні юридична компанія «Міллер» у розгорнутому коментарі офіційно підтвердила незаконність цього рішення.

Україна прагне стати членом Європейського Союзу, проте підхід до правосуддя залишається далеким від європейських стандартів. Якщо навіть мер, який з початком повномасштабного вторгнення ворога на нашу державу став на захист міста, не захищений від судового свавілля, то що говорити про простих людей, волонтерів, на яких сьогодні тримається значна частина підтримки нашої країни?

На моє переконання, влада в Україні повинна забезпечити справедливість і правовий захист для всіх громадян, адже сильна країна починається з верховенства права», — повідомив у Facebook голова Благодійного фонду «МІЛА» Олексій Юренко.



Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.