Четверг, 18 декабря, 2025
Горячие новости

Заступник голови Державного агентства відновлення України Сергій Сверба купує квартири та віддає борги в кріптовалюті

ДБР оголосило підозру у розтраті майже 5 млн грн генеральному директору «Нижньодністровської ГЕС»

Чому українська ковбаса дорожча за італійську і як «відкатні» схеми «УкрХімТеху» нищать бізнес

Коли «фармацевтика» дорожча за совість

ЄС найближчим часом зосередиться на поставках зброї Україні

Наступні кілька тижнів визначатимуть, чи буде Україна надалі існувати – The Washington Post

Аферисти, що розповсюджують німецькі антиалергенні препарати, наживаються на бійцях ЗС

У декларації начальника управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії ДМС в Одеській області Андрія Морару виявлено ознаки незаконного збагачення.

НАБУ перевірить міністра Коваля через квартиру його тещі вартістю майже 18 мільйонів гривень

Хто допоміг втекти головному фігуранту справи про розкрадання грошей у Фонді держмайна Андрію Гмиріну?

Новости
18.12.2025

Експорт міді з України зріс на 15%

Українські підприємства у січні-листопаді поточного року збільшили імпорт міді та мідних виробів у вартісному виразі на 25,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року — до $160,184 млн., повідомляє fixygen.ua.

Згідно зі статистикою, оприлюдненою Державною митною службою України у п’ятницю, експорт міді та мідних виробів за вказаний період виріс на 15,3% — до $93,531 млн.

У листопаді імпортовано міді на $12,131 млн, експортовано — на $9,511 млн.

Як повідомлялося, Україна у 2024 році зберегла імпорт міді та мідних виробів у вартісному вираженні на рівні попереднього року — до $140,797 млн, експорт зріс на 22,4% — до $88,237 млн.

Україна у 2023 році наростила імпорт міді та мідних виробів у 2,2 раза порівняно з 2022 роком — до $140,795 млн, експорт скоротила на 20,1% — до $72,078 млн.

Мідь широко застосовують в елетротехніці, під час виробництва труб, для створення сплавів, у медицині та в інших галузях.



Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.