Стан Тимошенко залишається важким

Стан народної депутатки України з 1997 року — Юлії Тимошенко досі залишається важким. Про це повідомила прес-секретарка Юлії Володимирівни — Марина Сорока на своїй фейсбук сторінці.
«На жаль, гарних новин наразі немає. Стан Юлії Володимирівни залишається важким…. З учорашнього вечора вона отримує інтенсивний курс терапії, відповідно до протоколу лікування COVID…», — повідомляє прес-секретарка.
Нагадаємо, 23 серпня стало відомо, що у Юлії Тимошенко виявили коронавірус вже тоді її стан був важким.
Мірошник В’ячеслав
Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.