Четверг, 18 июля, 2024
Covid-19
11.11.2020

Уряд готовий підтримати підприємців карантину вихідного дня — Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що уряд готовий підтримати підприємців під час запровадження жорстких карантинних обмежень у вихідні.

Про це повідомляєє Інтерфакс Україна.

«Розумію, що нові обмеження неприємні й болючі для багатьох представників бізнес-спільноти, зайнятих у ресторанній, розважальній і культурній сферах. Уряд готовий підставити плече, щоб підтримати наших підприємців під час посиленого карантину вихідного дня», — сказав Шмигаль на засіданні уряду в середу.

За словами прем’єра, повною мірою буде відновлено і розширено програми підтримки: компенсація частини зарплат працівників у зв’язку з простоєм; програма портфельних гарантій, яка має запрацювати найближчим часом (до 80% кредиту покриватиметься державою); можливість застосування механізму визнання карантину вихідного дня форс-мажорною обставиною; продовження реалізації програми доступних кредитів «5-7-9», яка дає змогу отримати кредитні канікули для бізнесу.Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.