Saturday, January 23, 2021
блоги
15.12.2020

Рефат Чубаров поблагодарил израильского доктора

Рефат Чубаров поблагодарил израильского доктора

Yüce Allah’a teşekkür ediyorum, şu anda hastalık atlatıldı !

На 26-й день хвороби отримав нарешті підтвердження видужання від коронавирусной інфекції.

Що стосується побічних наслідків COVID, будемо вирішувати їх по мірі нагадування ними про себе…)))

Зараз головне, відновити фізичну активність, тому завтра збираюся вже в офіс, за яким, прошу не сміятися, неабияк скучив.

Однак, зараз я маю виконати найголовніше – поклонитися мамі, братам та рідним, які переживали за мене, подякувати сотні і сотні друзів, знайомих і зовсім незнайомих людей, чия увага і добрі побажання, які надходили до мене у вигляді повідомлень, телефонних дзвінків, а також коментарів під моїми постами, зіграли в моєму зціленні важливу роль.

Болем відгукнулося відео-побажання дітлахів з сирійського табору Ель-Хол. Маю велику надію, що невдовзі я зможу обійняти цих діточок.

Зрозуміло, я вдячний доктору Борис Яковлевич Бриль, який знаходиться за тисячу кілометрів від Києва, але чиї лікарські приписи, що надсилались їм по ваатсапу, я намагався виконувати.

Скажу чесно, я рідко хворів в попередньому житті і тому не звик слухатися лікарів, але у випадку з доктором Борисом мені не довелося хитрувати, бо всі його вказівки передували популярним поясненням їх необхідності.

Ясна річ, я зобов’язаний особливо відзначити Ленур Ислямов, який власне і змусив мене лікуватися системно, а не просто відлежуватися в надії на «авось».

Тим більше, це «авось» явно російського походження і нічого хорошого він не несе людям.

Дякую за, без перебільшення, науково-практичне супроводження моєї хвороби Gulnara Bekirova, Anife Kurtseitova, Ilmi Umerov , Gulnara Bekirova Alidinova: ваші поради та застереження завжди були доречні, а моральна підтримка дуже важливою.

Rustem Umerov та Iryna Gerashchenko – спасибі за вашу допомогу, яка надійшла в необхідній момент.

Панове Посли – Yağmur Ahmet Güldere та Juris Poikāns, спасибі за ваші дзвінки і добрі побажання.Yusuf Kurkchi разом з дуже вихованим юнаком-племінником Рефатом, а також Erol Fotisala – мені доведеться тепер у старому віці навчитися водити машину, щоб при нагоді повернути вам ваші труди і турботи.

Eskender Bariiev – спасибі, що витягував на онлайни…)))

İsmet Yüksel – Вам спасибі за увагу і дзвінкиДля мене було приємним потрясінням споглядати як майстерно і смачно готує моя молодша дочка Niyara Chubarova, яка також перехворіла разом зі мною на COVID.

Ось такі справи, друзі!Ще раз спасибі всім за підтримку! Вибачте, багатьох і багатьох я тут не в змозі назвати.

Нехай Всевишній вбереже кожного з вас від хвороби і страждань!