Sunday, March 07, 2021
Главные новости
07.02.2021

Появилась электронная петиция о присвоении Рабиновичу звания “Заслуженный артист Украины”

Петиция опубликована 5 фераля 2021 года на специализированном сайте https://petition.president.gov.ua/petition/112726.

Автор: Коваленко Александр Иванович от имени группы «Інформаційний спротив». По состоянию на 7 февраля 2021 года петицию подписали 65 человек. Всего для рассмотрения петиции необходимо 25 000 подписей.

До окончания срока сбора подписей осталось 87 дней.

№22/112726-еп

Присвоїти Рабіновичу Вадиму Зиновійовичу почесне звання «Заслужений артист України»

Автор (ініціатор): Коваленко Олександр Іванович

Дата оприлюднення: 05 лютого 2021

Президенту України

Зеленському В.О.

Шановний пане Президенте!

Менш ніж за місяць виповниться 7 років з початку гібридної агресії Російської Федерації проти України, наслідком якої стала тимчасова окупація АР Крим, міста Севастополя та окремих районів Донецької і Луганської областей. 

Україна встояла у цьому протистоянні і зупинила агресора завдяки багатьом небайдужим громадянам, які зміцнювали нашу державу у різних сферах. 
Важливим фронтом протидії агресору є інформаційне та культурно-мистецьке протиборство. Адже сучасна війна значною мірою є війною за свідомість, ідентичність, світогляд та світосприйняття. 

Саме тому громадяни, які завдяки своїм творчим здобуткам піднімають бойовий дух і зміцнюють переконання українців у необхідності боротися, підтримують віру у нашу перемогу, систематично підкреслюють неприйнятність російської системи цінностей і людожерський характер кремлівського режиму заслуговують на заохочення від держави.

Зважаючи на це, відповідно до частини 5 пункту 9 Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року N 476/2001, від імені групи «Інформаційний спротив» просимо Вас, шановний пане Президенте, 
присвоїти почесне звання «Заслужений артист України» народному депутату України Рабіновичу Вадиму Зиновійовичу 
за видатний внесок у розвиток розмовного жанру, популяризацію української мови, створення високохудожніх образів, що стали надбанням вітчизняної культурно-мистецької спадщини.

Зокрема, видатний перформанс «Зелений фашистський диявол» у супроводі однодумців Вадима Зиновійовича, продемонстрований 3 лютого 2021 року, вже спричинив широку палітру інтерпретацій у різних видах мистецтв, дав багатий матеріал для наслідувань, переосмислень у музиці, аудіовізуальних жанрах, спровокував дискусії у творчому середовищі. 

Завдяки цьому було завдано нищівного удару машині путінської пропаганди, десятки тисяч людей усвідомили, що не хочуть мати нічого спільного з цим неподобством. 

У майбутньому глибокий харизматичний образ, драматургія і унікальний за концентрацією сенсі вигук «Чортиии!» неодмінно стануть об’єктом досліджень фахівців гуманітарних та медичних наук, у тому числі – на міжнародному рівні.

Зважаючи на те, що це не перший мистецький акт Вадима Зиновійовича, спрямований на підвищення стійкості українського суспільства до зовнішніх і внутрішніх загроз, переконані, що і в майбутньому він самовіддано спрацюватиме на артистичній ниві, на радість українцям і на шкоду нашому ворогу.

Просимо підтримати.

Група «Інформаційний спротив»