Saturday, March 06, 2021
Главные новости
15.02.2021

Будівництво у Бабиному Яру – дарований кінь Кремля

Будівництво у Бабиному Яру – дарований кінь Кремля: Карл Волох

Напередодні на черговому засіданні земельною комісією Києва була підтримана передача благодійній організації фонду пам’яті «Бабин Яр» в оренду низки земельних ділянок. Однак на першому засіданні Київради питання було зняте з порядку денного. Але розмови навколо проекту Меморіального центру Голокосту в Бабиному Яру тривають. Нагадаємо, що меморіал вважають об’єктом пропаганди, який фінансуватиметься російськими олігархами. 


Ситуацію прокоментував для Lenta.UA політаналітик, блогер, бізнесмен, активіст Громадського люстраційного комітету Карл Волох.
«Для мене, як і для маси небайдужих людей, нинішній проект, який зараз просувають, неприйнятний. Цей проект робиться на російські олігархічні гроші, він не може бути тут здійснений в принципі…Російський підхід – для нас неприйнятний. Тому я вважаю, що це той дарований кінь, якому не тільки потрібно дивитися в зуби, а його в принципі потрібно відкинути», − розповів Волох.


За його словами, існує українська концепція, якій необхідно слідувати. Вона пропонує менше фінансування та довшу реалізацію, проте Волох вважає, що треба йти саме цим шляхом. Політаналітик додав, що без ідеологічного нагляду Кремля та певних вказівок російські олігархи не здатні б були зробити такого роду проект. 
Він також заявив, що виступає категорично проти спорудження такого Меморіалу в Бабиному Яру – і аналогічної позиції дотримується ВААД (Асоціація єврейських організацій і громад) та інші причетні організації.