Понедельник, 26 июля, 2021
Новости
01.03.2021

Ігор Уманський розкритикував підняття тарифів до «європейського рівня»

Відомий економіст та міністр Фінансів у 2020 році, Ігор Уманський прокоментував  непослідовність дій уряду в питанні тарифоутворення.

«Неможливо просто клацнути пальцями і телепортуватися в нову реальність. Не можна просто сказати «завтра всі платять європейську ціну», не зважаючи на те, чи можуть всі її платити». — пише Уманський у своєму телеграм-каналі.

І «на пальцях» пояснив, як уряд мав би формувати стратегію дій.

«Суть у тому, щоб після формування ідеальної картинки тверезо оцінити наявні ресурси – людські, економічні, фінансові – і, згідно цієї оцінки, скорегувати ідеальну картинку до реально можливої. І вже до цієї «картинки» будувати дорожню карту, за якою потім послідовно рухатися.» – написав він.

А після цього в доволі саркастичній манері передав привіт урядовцям, які, за його словами, думають, що отримали в руки «економічний телепорт» і можуть запускати серйозні процеси, не звертаючи уваги на економічні реалії, акцентувавши на тому, що урядовці діють не в інтересах України, а в інтересах «своїх хазяїв»

В завершення він додав: «Точка неповернення вже близько, але економічного колапсу ще можна уникнути. Для цього уряд має обрати одну стратегію і рухатись вперед. Бажано: уряд, який призначено спеціально для виходу із кризи, і який реально знає, як діяти у ситуації, що склалася.»

Повний текст читайте за посиланням: https://t.me/ihorumansky/83