Четверг, 23 апреля, 2026
Горячие новости

Український бізнес в реєстрах РФ: пов’язані з Владиславом Гельзіним структури можуть працювати в окупованному Криму

Чому театр ляльок – не лише для дітей

Криваві ягоди: як полтавські чиновники та бізнес заробили 7,6 міліона на дронах для військових

Олена Семеняка висловлює подяку LDK Palikuonys за незмінну підтримку України

Заступник голови Державного агентства відновлення України Сергій Сверба купує квартири та віддає борги в кріптовалюті

ДБР оголосило підозру у розтраті майже 5 млн грн генеральному директору «Нижньодністровської ГЕС»

Чому українська ковбаса дорожча за італійську і як «відкатні» схеми «УкрХімТеху» нищать бізнес

Коли «фармацевтика» дорожча за совість

ЄС найближчим часом зосередиться на поставках зброї Україні

Наступні кілька тижнів визначатимуть, чи буде Україна надалі існувати – The Washington Post

Covid-19
17.07.2020

МОЗ планує збільшити удвічі тестування на covid-19 вже до вересня

Міністерство охорони здоров’я планує вдвічі збільшити кількість тестувань на COVID-19 до вересня, заявив голова МОЗ Максим Степанов, повідомляє Радіо Свобода.

«Надалі в нас у планах – максимально збільшувати потужності наших лабораторних центрів для того, щоб вони збільшували кількість тестувань. Зараз у планах – збільшити удвічі кількість тестувань, які робляться насьогодні», – сказав Степанов.

За його словами, на початку пандемії в Україні на добу здійснювалося лише 200-250 тестів методом ПЛР. Наразі роблять від 13 до 14 тисяч тестів на добу.



Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.