Суббота, 18 апреля, 2026
Горячие новости

Український бізнес в реєстрах РФ: пов’язані з Владиславом Гельзіним структури можуть працювати в окупованному Криму

Чому театр ляльок – не лише для дітей

Криваві ягоди: як полтавські чиновники та бізнес заробили 7,6 міліона на дронах для військових

Олена Семеняка висловлює подяку LDK Palikuonys за незмінну підтримку України

Заступник голови Державного агентства відновлення України Сергій Сверба купує квартири та віддає борги в кріптовалюті

ДБР оголосило підозру у розтраті майже 5 млн грн генеральному директору «Нижньодністровської ГЕС»

Чому українська ковбаса дорожча за італійську і як «відкатні» схеми «УкрХімТеху» нищать бізнес

Коли «фармацевтика» дорожча за совість

ЄС найближчим часом зосередиться на поставках зброї Україні

Наступні кілька тижнів визначатимуть, чи буде Україна надалі існувати – The Washington Post

Киевские новости
16.11.2021

В центре Киева ограничат движение автомобилей до декабря

«На улице Льва Толстого начался новый этап капитального ремонта. В настоящее время работы стартовали на участке между улицами Жилянской и Саксаганского», — говорится в сообщении КК «Киевавтодор».

В ходе работ движение на улице частично ограничено.

Напомним, что уже открыли движение по обновленной части дороги от Одесской площади до улицы Ватутина. 

Последний раз дорогу капитально ремонтировали 46 лет назад.  

На участке Большой кольцевой уложили два слоя асфальта. Установили светофоры и 105 опор для наружного освещения. Обустроят новые тротуары, велодорожки, осуществят благоустройство прилегающей территории.   

Капитальный ремонт включает установку барьерного ограждения и 8 современных остановок городского транспорта. Полностью завершить ремонт планируют в 2022 году.



Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.