Суббота, 18 апреля, 2026
Горячие новости

Український бізнес в реєстрах РФ: пов’язані з Владиславом Гельзіним структури можуть працювати в окупованному Криму

Чому театр ляльок – не лише для дітей

Криваві ягоди: як полтавські чиновники та бізнес заробили 7,6 міліона на дронах для військових

Олена Семеняка висловлює подяку LDK Palikuonys за незмінну підтримку України

Заступник голови Державного агентства відновлення України Сергій Сверба купує квартири та віддає борги в кріптовалюті

ДБР оголосило підозру у розтраті майже 5 млн грн генеральному директору «Нижньодністровської ГЕС»

Чому українська ковбаса дорожча за італійську і як «відкатні» схеми «УкрХімТеху» нищать бізнес

Коли «фармацевтика» дорожча за совість

ЄС найближчим часом зосередиться на поставках зброї Україні

Наступні кілька тижнів визначатимуть, чи буде Україна надалі існувати – The Washington Post

Общество
21.07.2020

Зеленский прокомментировал события в Луцке

У захватчика есть оружие и взрывчатка.

Зеленский заявил, что СБУ ввела план «Бумеранг» и держит ситуацию под личным контролем. Тем временем в центр Луцка свозят военную технику.

Возле захваченного автобуса слышны выстрелы. Скорее всего, стреляет сам террорист.

По словам начальника областного управления Нацполиции Юрия Крошко, у захватчика есть оружие и взрывчатка, а в автобусе могут находиться заложники.

«Известно, что мужчина выдвинул правоохранителям свои условия. С ним ведутся переговоры. С захватчиком связываются по телефону. Как установили в полиции, на своей странице в соцсетях он постоянно пишет о: «недовольстве системой в Украине», — говорится в сообщении.



Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.