Воскресенье, 19 апреля, 2026
Горячие новости

Український бізнес в реєстрах РФ: пов’язані з Владиславом Гельзіним структури можуть працювати в окупованному Криму

Чому театр ляльок – не лише для дітей

Криваві ягоди: як полтавські чиновники та бізнес заробили 7,6 міліона на дронах для військових

Олена Семеняка висловлює подяку LDK Palikuonys за незмінну підтримку України

Заступник голови Державного агентства відновлення України Сергій Сверба купує квартири та віддає борги в кріптовалюті

ДБР оголосило підозру у розтраті майже 5 млн грн генеральному директору «Нижньодністровської ГЕС»

Чому українська ковбаса дорожча за італійську і як «відкатні» схеми «УкрХімТеху» нищать бізнес

Коли «фармацевтика» дорожча за совість

ЄС найближчим часом зосередиться на поставках зброї Україні

Наступні кілька тижнів визначатимуть, чи буде Україна надалі існувати – The Washington Post

Новости
01.08.2022

У США статус біженця отримали понад 100 тисяч українців

За п’ять місяців повномасштабного вторгнення рф в Україну Сполучені Штати ухвалили надання статусу біженця для понад 100 тисяч українців. Про це заявили у Міністерстві національної безпеки Сполучених Штатів.

Близько 47 тисяч українців прибули до США за тимчасовими чи імміграційними візами, майже 30 тисяч українців – за програмою United for Ukraine, що передбачає спонсорство американцями, які прибули з України, ще 22 тисячі — дісталися через кордон з Мексикою. 500 українців потрапили до країни шляхом офіційої доставки біженців.

Українські біженці, які нині перебувають на території Америки, за потреби можуть отримати вид на постійне місце проживання, а надалі — громадянство Сполучених Штатів.

«Ми дуже пишаємось тим, що допомагаємо надати притулок українцям, які тікають від неспровокованого вторгнення Росії. Міністерство продовжуватиме приймати нових українців у найближчі тижні та місяці відповідно до зобов’язань президента Байдена», — заявили в міністерстві внутрішньої безпеки США.



Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.

Теги: Новости