Четверг, 08 июня, 2023
Новости
19.08.2022

Росіяни на Херсонщині викрадають вагони-зерновози: готуються на вихід з регіону?

Про крадіжку окупантами порожніх вантажних вагонів у Херсонській області повідомляє радник глави ОП Михайло Подоляк.

«Поки кремлівські пропагандисти освоюють бюджети, вішаючи в Херсоні борди «Мы здесь навсегда», російські військові розуміють свої часові перспективи взагалі по-іншому. Якщо перші приїхали банально заробити на бюджеті, то другі точно хочуть встигнути… вкрасти. За інформацією з місцевих джерел, окупанти дали ультимативну вказівку залізничникам у тимчасово захоплених південних регіонах перенаправити всі пошкоджені та цілі (!) напіввагони до Нової Каховки та Херсона. Підкреслюю: всі вагони, включно з ледь живими», — повідомляє Подоляк.

Викрадені вагони розбирають, а деталі та брухт везуть в Крим:

«Залізничникам наказано залишити тільки платформи для транспортування техніки й незначний парк для внутрішніх перевезень в ОРДЛО».

За словами Подоляка, така поведінка окупантів свідчить про їхні побоювання, що ЗСУ скоро їх виженуть з окупованих територій.

«Ще раз по складах: російські військові (бойовики) чудово розуміють свої часові перспективи перебування в Херсоні. Ніхто насправді не планує займатися тимчасово окупованою областю чи інтегрувати її економіку в російський простір. Треба встигнути вкрасти якомога більше. Тому наступний крок нам уже добре відомий – масова крадіжка унітазів і викручені лампочки в під‘їздах у Херсоні…», — сказав Подоляк.