Вторник, 30 мая, 2023
Новости
23.08.2022

Білоруси ремонтують бойові літаки російського окупанта

Міноборони Білорусі та уряд рф підписали термінові контракти на здійснення ремонтно-відновлювальних робіт авіаційної техніки. Зокрема, працівники 558 авіаційного ремонтного заводу (Барановичі) періодично здійснюють відрядження у складі «виїзних груп» для проведення робіт з відновлення та введення в експлуатацію авіаційної техніки на 121 авіаційному ремонтному заводі (територія авіабази Кубинка). Про це повідомляє Головне управління розвідки України.

«В основному роботи виконуються на літаках типу МіГ-29 та його модифікаціях. За наявної інформацією, спеціалісти ЗС Білорусі здійснюють роботи щодо їх зняття зі зберігання та розконсервації для подальшого застосування у війні проти України», — йдеться в повідомленні.

Білорусь уже бере участь у війні з Україною, пропускаючи через свою територію військову техніку та військових рф, надаючи свою територію для запуску ракет по мирним мешканцям, беручи участь у економічній та газовій війні на боці росії, надаючи пошту білорусі для відправлення награбованого росіянами в окупованих населених пунктах, погрожуючи Україні та створюючи напругу та шантаж, розмістивши війська білорусі біля кордонів з Україною та проводячи там показові навчання, подібні до тих, які рф проводила перед широкомасштабним вторгеннням у лютому, а також поширюючи пропаганду з російськими наративами та брехливою інформацією про хід війни.

Теги: Новости