Понедельник, 29 мая, 2023
Новости
05.09.2022

Звільнення Херсонщини прогнозують на середину осені

ЗСУ спроможні за 2 місяці відтіснити ворога з лівих берегів Дніпра та прогнати на схід. Такий прогноз естонського представника штабу НАТО, голови кіберкомандування, у минулому першого військового розвідника Естонії, полковника Каупо Росіна.

«Для більш широкомасштабних наступів потрібні дуже хороші бронетанкові сили, велика кількість танків, бронетехніки, з хорошим керуванням. У такому разі необхідно знати, де знаходиться противник. Здається, українці обрали найкращу тактику за своїми можливостями. І зараз здається, що це працює. Я оптимістично налаштований щодо того, що українці зможуть відтіснити російських окупантів із західного берега Дніпра, але лінія фронту все ж таки дуже і дуже протяжна», — сказав Росін.

Він відзначив успіхи ЗСУ на півдні, зокрема, у знищенні військових баз та центрів російських окупантів та додав, що Україна потребує підтримки світу у боротьбі з загарбниками.

«Настає погана погода, коли жодна сторона, ймовірно, не зможе особливо просуватися. Для відтіснення російських окупантів з території Україні потрібний час та допомога Заходу. Це може зайняти місяці та роки», – підсумував він.