Вторник, 30 мая, 2023
Новости
06.09.2022

Окупанти на Херсонщині розстрілюють мобілізованих в ЛДНР за відмову йти в наступ

На фоні наступу ЗСУ на Херсонщині побільшало розправи над мобілізованими в ЛДНР, які не хочуть йти зі зброєю на українських військових. Серед мобілізованих на сході — вчителі та шахтарі, які не вміють воювати та починають тікати з поля бою.

У перший день контрнаступу ЗСУ на півдні російське командування поспіхом відправило на другу та третю лінії оборони загони кадирівців для протидії відступу передових підрозділів, повідомля. ТСН з посиланням на джерело у розвідці.

Так, на деяких ділянках фронту на Південному напрямку на передових позиціях стояли примусово мобілізовані з ОРДЛО місцеві жителі, серед них здебільшого вчителі та шахтарі. Під час перших атак української бронетехніки вони вирішили не помирати, а втекти із позицій.

Каральним загонам кадировців наказали швидко виїжджати на 2 і 3 лінії оборони та змушувати мобілізованих та російських срочників повертатися відбивати втрачені позиції. Перелякані «ЛДНРівці» в атаку йти відмовилися, тож кадирівці без вагань розстріляли найбільш активних протестувальників.

Зрозумівши, що подальших варіантів російське командування їм не надало, мобілізовані за підтримки російських десантників зробили кілька спроб повернути собі передові позиції, але зазнали втрат і знову відступили. Втім, останніх вишикували та безжально розстріляли перед іншими військовими — як урок іншим, щоб не відступали.