Четверг, 20 июня, 2024
Крипто
15.11.2022

Binance поповнює фонд SAFU на 1 мільярд доларів для захисту активів користувачів

Binance, провідна світова криптобіржа та блокчейн-екосистема, оголошує про поповнення свого Фонду безпечних активів (SAFU) до 1 мільярда доларів США, щоб продовжувати забезпечувати найкращий у галузі захист активів користувачів.

Фонд SAFU був створений у 2018 році як фонд екстреного страхування, який пропонує захист користувачів Binance в екстремальних обставинах. Він втілює три важливі компоненти для масового прийняття криптовалют: довіру, чесність і прозорість. 

Компанія пообіцяла постійно контролювати фонд, щоб гарантувати, що розмір фонду залишається достатнім для захисту інтересів користувачів. Користувачі можуть переглянути адреси гаманців, де зберігаються кошти тут. 

Binance закликає і інші централізовані біржі демонструвати прозорість та відкритість і відкрито публікувати адреси своїх страхових гаманців. Користувачі заслуговують на те, щоб знати, чи переводять вони свої гроші на платформу, яка вживає адекватних заходів безпеки. 

«Ми зобов’язані захистити наших користувачів, не лише створюючи найкращі та найбезпечніші платформи, але й захищаючи їх від будь-яких непередбачених проблем. Завдяки фонду SAFU, ми можемо запевнити користувачів у безпеці», — сказав Чанпен «CZ» Чжао, співзасновник і генеральний директор Binance. 

У рамках постійного прагнення до прозорості та зміцнення довіри до екосистеми Binance ділиться деталями адрес гарячих і холодних гаманців. Основна мета — надати користувачам прозору інформацію, що допоможе приймати обґрунтовані рішення, які відповідають їхнім фінансовим цілям. 

У цей список включено лише основні токени в мережах BTC, ETH, BSC, BNB і TRX. Це не повний набір даних, який буде надано пізніше в повному перевіреному звіті. 

BTC (~475K BTC)  
ETH (~4.8M ETH)  
USDT (~17.6B USDT)  
BUSD (~21.7B BUSD) 
USDC (~601M USDC) 
BNB (~58M BNB).  

Про Binance 
Binance – провідна світова блокчейн-екосистема та постачальник криптовалютної інфраструктури з комплексом фінансових продуктів, який включає найбільшу за обсягом біржу торгівлі цифровими активами. Платформа Binance, якій довіряють мільйони людей у ​​світі, має на меті допомогти користувачам здобути свободу грошей. Вона пропонує унікальний портфель криптовалютних продуктів та можливостей. Серед них: торгівля та фінанси, освіта, дослідження, благодійність, інвестиції та інкубація, децентралізація та інфраструктурні рішення, а також багато іншого. Для отримання більш детальної інформації відвідайте Binance.com.Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.