Понедельник, 15 июля, 2024
Новости
02.06.2023

Юлію Тимошенко в День захисту дітей помітили на благодійному концерті Гаріка Кричевського

Захід був організований з метою збору коштів на облаштування бомбосховища в «Охматдиті». І це дуже важливо і своєчасно оскільки ситуація з укриттями залишається критичною, враховуючи останні події в Києві, коли через закриті двері укриття загинула дитина.

Також протягом вечора відбувся аукціон, на якому зібрали 500 тис. грн., що разом зі збором від квитків та донатів від меценатів дозволить відремонтувати бомбосховище та створити там належні умови для дітей.

Юлія Тимошенко також долучилася до аукціону і придбала рідкісне ювілейне видання «Кобзаря» , яке було видано з нагоди 125 річниці народження Т.Г. Шевченка у 1939 році. 
Пізніше політикиня, яка з перших днів війни опікується найбільшою дитячою лікарнею, підтвердила на своєму Фейсбук, що долучилася до чергового заходу на підтримку «Охматдиту».Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.