Friday, May 07, 2021
Новости
01.08.2020

Netflix вперше знімає фільм в Україні.

Стрімінговий сервіс Netflix уперше знімає фільм власного виробництва в Україні. Про це у своєму фейсбуці повідомив міністр культури Олександр Ткаченко.

“Левова частина зйомок відбудеться у Києві. Також зніматимуть у Парижі. За сюжетом події розгортатимуться у Франції. Серед головних акторів – Жан-Клод Ван Дам і Албан Іванов”, – розповів Ткаченко.

За його словами, стрічка називатиметься “The Last Mercenary” (“Останній найманець”) – зйомки вже розпочалися і триватимуть, як очікується, до осені, повідомляє ВВС.

⚡⚡⚡ Netflix знімає свій перший фільм в Україні!На вихідних познайомився з командою проекту і нарешті можу розповісти…

Опубліковано Олександром Ткаченком Пʼятниця, 31 липня 2020 р.

“Останній найманець” – це комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні. Його режисером виступить Девід Шарон.

Як пише The Hollywood Reporter, Жан-Клод Ван Дам зіграє “загадкового ексагента спецслужб”, сина якого безпідставно звинувачують у незаконному обігу зброї та наркотиків.

“Я хочу повернути велику традицію екшн-фільмів 1980-1990-х років – цих культових стрічок, які всі ми так любимо, де герої були незвичайними, трюки вражаючими та правдивішими за саме життя”, – розповідає режисер фільму.

Теги: Новости